Олена | 2019-05-27 08:43:40

Невеликі 2 вулзи у щитовидці.

На узі показало 2 невиликі вузли щитовидки. Аналізи гормонів у нормі. Може порекомендуєте якісь йодовмісні препарати? Самопочуття нормальне. Зробити узі щитовидки і здати аналізи на гормони порекомендувала мій невропатолог, бо маю проблеми із спиною (остеохондроз).

Ответы врачей 1

Кирилюк Екатерина Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Потрібно бачити узд щз , можливо і нічого не потрібно приймати