Здравствуйте. Мне 15лет
Здравствуйте.
Мне 15лет.С раннего детства я крещу ноги ия нагинаюсь набок.Думаю что у меня гиплденамия, но незнаю как это лечить.Пожалуйста, срочно нужна ваша помощь.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Специалист
День добрий.
Для того, аби переконатися, що Вам дійсно потрібна допомога лікаря, необхідно все точно з'ясувати. Для цього Ви повинні звернутися до свого дільничного педіатра або сімейного лікаря і пройти повне відповідне обстеження.