ДОБРОГО ДНЯ. МЕНІ 21 РІК
ДОБРОГО ДНЯ. МЕНІ 21 РІК.ЛІКАР ТЕРАПЕВТ ПОСТАВИВ ДІАГНОЗ АНЕМІЯ ЗАЛІЗОДЕФІЦИТНА.ОСЬ МОЇ АНАЛІЗИ
РОБИЛА ЗАГАЛЬНИЙ (АЛЕ ПІД ЧАС КІНЦЯ МЕНСТРУАЦІЇ)
ЕРИТРОЦИТИ-3.18
гЕМОГЛОБІН 96
КОЛЬОРОВИЙ ПОКАЗНИК 0.9
ЛЕЙКОЦИТИ 7.9
ЕОЗИНОФ. 1
НЕЙТРОФІЛИ ПАЛЕЧКОЯДЕРНІ 3
СЕГМЕНТОЯДЕРНІ 66
ЛІМФОЦИТИ 29
МОНОЦИТИ 1
ШОЕ 2
ПОТІМ ПЕРЕЗДАЛА ЧЕРЕЗ ПІВ МІСЯЦЯ
ГЕМОГЛОБІН 112
ЕРИТРОЦ. 3.75
КОЛЬОРОВ. ПОКАЗ.0.4
ЛЕЙКОЦИТИ 5
ШОЕ ЗА ПАНЧЕКОВИМ 6
ЗДАВАЛА ФЕРЕТИН (ТОДІ КОЛИ 1 ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ) 99.2(ПРИ НОРМІ ДО 100)
ФІРУМ ЗАЛІЗА 8.95
рОБИЛА РЕНГЕН ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА ЛОРДОС ФІЗІОЛОГІЧНИЙ ВИПРЯМЛЕНИЙ, АЛЕ ДЕГЕНЕРАТИВНО-ДИСТРОФІЧНИХ ЗМІН НЕ ВИЯВЛЕНО.КАРДІОГРАМА-СИНУСОВА ТОХІКАРДІЯ
РОБИЛА УЗД ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ І СТАТЕВОЇ СИСТЕМИ-ВСЕ В НОРМІ(АЛЕ З ЩИТОВИДКОЮ ЩОСЬ НЕ ЯСНО)
АНАЛІЗ НА ГЕЛЬМІНТИ ПОКАЗАВ НАЯВНІСТЬ ГОСТРИКІВ(ЕНТЕРОБІОЗ)
ПРИЙМАЮ ДЕСЬ МІСЯЦЬ ГІПО-ТАРДИФЕРОН (З ФОЛІЄВОЮ КИСЛОТОЮ)
ЧИ В МЕНЕ СПРАВДІ ЗАЛІЗЛДЕФІЦИТНА АНЕМІЯ ЧИ МОЖЕ латентнИЙ железодефицит(БО ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ)В МЕНЕ ЗАДИШКА ПІДВИЩЕНЕ СЕРЦИБИТТЯ, ДИСК ІНКОЛИ ПІДВИЩУЄТЬСЯ, ДРАТІВЛИВІСТЬ, СОЛНЛИВІСТЬ, МЛЯВІСТЬ, НЕМАЄ СИЛ.
МЕНСТРУАЦІЇ СИЛЬНІ І З ЗНАЧНИМИ КРОВОВТРАТАМИ.
КОЛИ ПОПРИЙМАЛА 1 МІСЯЦЬ ТО ЗДАЄТЬСЯ ЩО ТРІШКИ ТРІШКИ КРАЩЕ ТАРДИФЕРОН І ДУОВІТ
Вознюк Валерий Петрович
гематолог
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Показатели соответсвуют легкой форме железодефицитной анемии. Желательно также сделать хорошие биохимическое пробы (печеночные пробы), и неплохо было бы проконсультироваться у гастроэнтеролога.
Валерий Вознюк.