діагноз олігозооспермія, везикуліт, хронічний уретропростатит. все що вище норми показали аналізи Загальний аналіз сечі Прозорість/Transparancy
діагноз олігозооспермія, везикуліт, хронічний уретропростатит.
все що вище норми показали аналізи
Загальний аналіз сечі Прозорість/Transparancy !!! слабо мутна
Слиз/Mucus !!! в значній кількості
Загальноклінічні аналізи
Глюкоза/ Glucose 6.15 мМоль/л
Білірубін прямий/Direct Bilirubin 4.86 мкМоль.л
Холестерин/Total Cholesterol 6.31 мМоль/л
Загальний аналіз крові
Лімфоцити LYM-абс. 1.31 х10*3 мм3
Моноцити MON-% 10.2 %
Базофіли BAS-абс. 0.12 х10*3 мм3
Базофіли BAS-% 2.8 %
Спермограмма
Вигляд !!! ненормальний
Концентрація !!! 0.8 млн/мл
В ейякуляті !!! 3.76 млн
% рухомих (прогресивна
рухливість- категорія a-b по ВОЗ)
!!! 0 %
% нормальних за морфологією !!! 0
Загальна кількість функціонально
активної сперми
0 млн/мл
Індекс рухомості сперми 0 одиниці
Лейкоцити !!! 9-10 к-ть/п.з
Зустрічаються поодинокі сперматозоїди
Всі інші аналізи в нормі гормони і ФСГ/FSH,Ig E,ЛГ/LH також внормі.
Призначил лікування такими припаратими
Орністат, Ворміл, дифлюкан, Урсосан, Еуфілін, Креон, Дуспаталін, Дексаметазон
Що думаєте на це
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Специалист
Здравствуйте Иван. Сложно отвечать на такие вопросы, когда видишь не всю картину :( По стандартам обследования Вам рекомендована повторная спермограмма через 6 недель после 1-й. Данные их необходимо сравнить. Ваш лечащий доктор видит полную картину, мне просто невозможно откоментировать, что-то. Возможно Вы имеете повышенный вес (метаболический синдром) или контактировали с токсическими веществами (это просто догадки). Необходима консультация эндокринолога.