[15 мая 2013 г. 13:50] юлія кучер: Доброго дня звертаюсь до вас із такою...

[15 мая 2013 г. 13:50] юлія кучер: Доброго дня звертаюсь до вас із такою проблемою ,дочка Яна 1 рик 5 мис диягноз атопичний дерматит ,постийно іде загострення перший раз в 1 мис 2-й раз в 6 мис і тепер 1,5 знов загострення . Здавали проби в сунево показало на пилок вильхи алергия на домашний пил грибок і клищі . Проликували та результат був не довгим знову дитину обсипало та тепер не простими прищиками а гнійними це саме гірше бо вони тріскають -знову проликували але результат такий що залишилосьна лодониях і шиї я вже обходила всих ликарив в своєму региони та видповидь одна в вас все добре на руках шкира як клийонка груба і трискає постийно до крови нияки кркми не допомагають ми мазали : -екз омега -локобейз -локобейз рипеа -дермалекс -ойлатум -атопик -гіоксизол 1 курс стероїдних та результат на 1 мис зийшли гнояки та сухисть не пройшла -бвктробан гарно допомагає та довго застосовувати неможна -цинковамазь висипка на шиї сходить швидше -клобаза- зараз зупинились на ньму та результати не таки як би хотилось Також приймаємо лоратадин щобне усугубляти ситуації . Хочу зауважити що ця сухисть на руках залишилась а саме на лодони і паьцях вказивний середній і безимянний воно не поширюється дальше і не зменшується ця сухість прошу хоть якось допомогти мені щось порадити. Наперед дякую. Доброго дня звертаюсь до вас із такою проблемою ,дочка Яна 1 рик 5 мис диягноз атопичний дерматит ,постийно іде загострення перший раз в 1 мис 2-й раз в 6 мис і тепер 1,5 знов загострення . Здавали проби в сунево показало на пилок вильхи алергия на домашний пил грибок і клищі . Проликували та результат був не довгим знову дитину обсипало та тепер не простими прищиками а гнійними це саме гірше бо вони тріскають -знову проликували але результат такий що залишилосьна лодониях і шиї я вже обходила всих ликарив в своєму региони та видповидь одна в вас все добре на руках шкира як клийонка груба і трискає постийно до крови нияки кркми не допомагають ми мазали : -екз омега -локобейз -локобейз рипеа -дермалекс -ойлатум -атопик -гіоксизол 1 курс стероїдних та результат на 1 мис зийшли гнояки та сухисть не пройшла -бвктробан гарно допомагає та довго застосовувати неможна -цинковамазь висипка на шиї сходить швидше -клобаза- зараз зупинились на ньму та результати не таки як би хотилось Також приймаємо лоратадин щобне усугубляти ситуації . Хочу зауважити що ця сухисть на руках залишилась а саме на лодони і паьцях вказивний середній і безимянний воно не поширюється дальше і не зменшується ця сухість прошу-супрастин вже не допомагає -диазолин теж -алерзил -елицет -едем -лоратадин зараз хоть якось допомогти мені щось порадити. Наперед дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
вам необхідно звернутися очно до гомеопата-класика