Доброго дня! Скажіть, будь ласка, через який час (скільки днів) після початку прийому гормональних таблеток...

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, через який час (скільки днів) після початку прийому гормональних таблеток "Дарілія" можна вступати в статевий акт? Мені 26 років, приймаю вперше. Дякую.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
На другій упаковці.