Доброго дня)У мого хлопця трохи опухло око зверху.Коли доторкаєшся то таке відчуття, що шкурка опухла,всередині...

Доброго дня)У мого хлопця трохи опухло око зверху.Коли доторкаєшся то таке відчуття, що шкурка опухла,всередині нічого не відчувається(ніякої гульки,або щось на зразок того)Говорить що лиш трошечки болить, але не має різкої болі.Дивно, бо це сталося зранку,ввечері було все нормально.Що це таке може бути?Завчасно дякую за відповідь)

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Богдано! Можливо, мова йде про запальний процес верхньої повіки (ячмінь). Зверніться на огляд до офтальмолога, так як заочно проводити лікування ми не можемо.