Скажіть чи можна вилікувати пупкову грижу дитині за допомогою масажів?

Ответы врачей 2

Специалист
Дитина вже не малесенька. Якщо грижа не зменшуеться, то ймовірно що все-таки буде потрібна операція. та поки Ви ще не наважилися на операцію, то чому б не спробувати массаж, Вам потрібно зміцьнювати мязи живота.
Специалист
Добрий день, так можна, але це залежить від ступені грижі, віку дитини і рекомендацій лікаря-хірурга.