добрий день не знаю чи по адресу звернулась але думаю так.

добрий день не знаю чи по адресу звернулась але думаю так..я ВжЕ ПРОСТО НЕ зНАю ДО КОгО ЗВЕРТАТИСь І ЩО РОБИТи МОжЕ ВИ МЕНІ ПОРАДИТЕ .. Я ВжЕ БАгАТО років МАю ХРОНІЧ ТОНЗЕЛІТ ДужЕ ЧАСТО ХВОРІЛА ОСОБЛИВО ПІСля РОДІВ ... ПЕРЕВАжно ХВОРІЛА ДО 3,4 днів темп піднімалась там 37 і більше і т.п. і так постійно але перший раз в житті мене вже 2 тижні жахливий стан крутить тіло(ломить),температури головне не має! 36,6;36,9; 36,8 плюс слабкість і взагалі дискомфорт і погано почуваю себе.. я ніколи такого не мала.. 2 тиж назад мене як завжди поч боліти горло я поч лікуватись горло вилікувала але замітила що стан жахливий і звернулась до лора вона мені виписала всякі там пшикалки горлоспас,тонзилотрен... для горла і відправила на ревмопроби,заг кров, заг сеча, на цукор ревмопроби мої їй не сподобались ось вони:ТРАНСАМІНАЗИ алт 0.36 Аст 0.3 серомукоїди 0,140 СРБ 2 шги АСЛ "0" 400 РФ 3 од/ши цік цоз лікар сказала що інші аналізи в нормі..вона мені виписала біцілін мені робили пробу і мені не підійшов реакція пішла на нього після цього лікар нічо не приписала я мучаюсь 2 з половино тижня!що мені робити ???ще мене пост тисне горло ось я ще 2 тиж назад якраз коли здав ревмопроби робила мазок із горла...правда не можу все розібрати S ошчи 3.0.10 в третій степені S wrіdaM 1.4.10 в четвертій степені p. Candіda 10 s і ще хочу додати що пила тиждень імупрет не помагає всеод погано мені кардіограму робила в нормі невже це від горла зі мно таке.. і може краще виріз гланди?? А ще хочу додати що мені призначили промивання бо сказали що там гній і знов таки після 3 промивань всеодно погано хоч гною майже нема!!! хоча лор каз шо мало б бути легше ...але горло тисне і мені не легше

Ответы врачей 1

Образцов Игорь Геннадьевич
лор
Адрес: г. Киев, «КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА»
Телефон: 0505148201,  [email protected]
Здравствуйте, Вам нужно пройти антибактериальную терапию согласно чувствительности и провести контроль АСЛО, при сохранении высокого показателя и клинических данных в пользу продолжающегося воспалительного процесса показана тонзиллэктомия. С уваж, Образцов И.Г.