Доброго дня. В мене виявили мікопалзмоз, який ми лікували з чоловіком 3-ма групами антибіотиків, через...

Доброго дня. В мене виявили мікопалзмоз, який ми лікували з чоловіком 3-ма групами антибіотиків, через наявність в мене ерозії, після лікування стало краще, проте мазок містив коки. Пройшов рік, в мене виявили початок ендометріозу, я здала аналізи на чуливість з антибіотикограмою, проте ввечері мене мучить сильна ломота в тілі. Лікар наполягає пити вільпрофен але я чекаю результати аналізыв, які будуть аж через 2 тижні. Зараз я колю тимолін, вітаміни групи В, та вживаю гепатопротектор. Що мені робити з тактикою лікування. Мені ще призначили дуфастон, який я маю приймати в 2 фазу місячного циклу.Свычки з хлоргексидином також використовую.Дуже переживаю за своє здоров'я, порадьте мені як мені правильно поступити. Можливо розпочати вже приймати вільпрофен без результатів аналізів. Чи якысь можливо ыншы тактики лыкування, можливо парантеральне введення ЛЗ.

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Прежде всего, надо понимать что Вас беспокоит и знать результаты обследования (какие-либо выводы в этой ситуации можно сделать только на основании этих данных).