Доброго дня! Мені 22 роки, у мене така ситуація

Доброго дня! Мені 22 роки, у мене така ситуація.Постійна депресія,нічого в житті не втішає, у мене проблеми з статевою сферою,прискорене сімявипорскування.Оглядаючись назад, я зрозумів,що відношення людей до мене в більшості було адекватниим,адже незважаючи на те,що в школі,технікумі навчався добре, у мене завжди були проблеми у спілкуванні з людьми.Коли мені було 21 я почав голодувати раз в тиждень,став розумнішим,позбиранішим,всі проблеми в статевій сфері зникли, я відчув себе повноцінною людиною.Таким чином проголодував 3 місяці по 1 дню в тиждень.Пізніше перейшов на 3 дні, і тут зі мною сталась біда( я відчував в собі таку страшну силу,здатність до логіки,швидкість думок,що почав думати хто я такий.почав читати пророцтва про Україну, і сам собі придумав,що я той,про кого йшлося в пророцтвах,той,хто зробить Україну благополучною державою) Пізніше я проголодував 5 днів, і ефект втратився,(всі проблеми зі здоровям вернулись,ще зауважу,що у мене постійні проблеми з горлом були, і зникли лише при голодуваннях) через те що я неправильно вийшов з голоду,сильно похудав і їсти взагалі не міг,почтійно піднімалась теппература,словом,промучився так я 4 місяці, я нарешті все внормалізувалось.Хоча статеві проблеми лишились,мені взагалі нічого не хочеться робити,депресія страшна,не тішить нічого взагалі.Я незнаю,що ж то мені взагалі робити,аадже все описане свідчить про шизофренію,нехай навіть і вяло текучу, з одної сторони нехай цей бред і був викликаний голодувавнням,але перед тим як почати голодувати, я ще вчився 1 рік на програміста, і не встигав за програмою,мені це недавалось, і я був у постійному стресі.А з 2 сторони, у мене завжди були проблеми з статевою сферою, у відносинах з людьми, а це вже свідчить у про психічні розлади.І тепер я незнаю,що робити,чи дальше голодувати по 1 дню в тиждень,чи що взагалі

Ответы врачей 1

Аскандарова Эсина Энверовна
психиатр
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
Телефон: 093 52 79 716 (044) 411 08 02
вы с помощью только голодания все ваши психологические проблемы не решите. депрессию можно и нужно лечить у специалиста, психиатра-психотерапевта. так что не стесняйтесь обращаться на очный прием. не факт, что у вас шизофрения, хотя не исключено биполярное аффективное расстройство. в любом случае вам на очный прием, с помощью комментов на форуме вы это не разрулите.