Добрий день. Вже третій місяць страждаю тріщиною в прямій кишці, раніше не думала, що то так,...

Добрий день. Вже третій місяць страждаю тріщиною в прямій кишці, раніше не думала, що то так, але останнім часом почало дуже боліти. Чи на такі стадії можна вилікуватись амбулаторними методами чи вже хірургічними? скільки приблизно коштує лікування?

Ответы врачей 2

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день пані Олено. Відповідаю на Ваше запитання з деяким запзненням - провів день в операційній. Три місяці - це термін, який вказує на те, що у Вас має місце хронічна анальна тріщина. Однак все же цей термін і не такий великий, щоб не спробувати вилікувати тріщину консервативно. Однак для остаточно рішення потрібен очний огляд кваліфікованого проктолога. Додаткову інформацію про діагностику хронічної анальної тріщини та сучасні методи лікування цього проктологічного захворювання Ви можете отримати на сайті www.vrach-proctolog.com.ua. Якщо будуть якісь додактові запитання звертайтесь контактний телефон є у карточці консультанта (достатьно клікнути на фотографію, або на призвіще консультнта) та на сайті. З повагою Ткаченко Федот Геннадійович
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
Тріщину, що існує 3 місяці вилікувати консервативно дуже проблематично. Потрібен проктологічний огляд для остаточної відповіді на це питання. Детально про сучасні методи лікування анальної тріщини Ви можете дізнатись на сайті - www.med-nice.com.ua в розділі Проктологія - Діагностика та Лікування. Прайс-лист є також на сайті клініки. На дадаткові питання з задоволенням відповім по телефону.