Добрий день! З правої сторони в молочній залозі трошки давно виявила гульку подовгастої форми, коли...

Добрий день! З правої сторони в молочній залозі трошки давно виявила гульку подовгастої форми, коли доторкаюсь трошки рухається, болі майже не відчуваю, виділень з соска немає.До лікаря не зверталась. Скажіть будь-ласка що це може бути і чи обовязкова операція, і яке лікування можуть назначити. Наперед дякую!!!

Ответы врачей 1

Специалист
Рекомендую выполнить маммографию и обратиться к онкологу, так как вероятность злокачественной опухоли все же есть.