Доброго дня! У мене з"явились болі і незначні кров"яні виділення під час дефекації

Доброго дня! У мене з"явились болі і незначні кров"яні виділення під час дефекації. Триває близько трьох тижнів. Останнім часом сильні болі, що віддають в пах.Підкажіть будь ласка що це може бути за захворювання. Лікуюсь свічками Реліф адванс, мазь реліф, роблю ванночки на протязі 5 днів.Дієти дотримуюсь, але покращень не бачу. Фото додаю.Дякую!

Ответы врачей 1

Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
Такими симптомами може проявляться анальна тріщина. Відмініть Реліф. Приймайте - Ультрапрокт Мазь 2 раза в день - 5 днів. Якщо результату не буде - однозначно на прийом до проктолога.