Дбрий день! У мене донька 9 років

Дбрий день! У мене донька 9 років. Память має прекрасну але не може зконцентровано сидіти і робити уроки. Постійно чимось відволікається. Годинами сидить за уроками але нічого не робить. НЕ впевнена в собі і в своїх відповідях. В школі кажеться має мало друзів (не має телефонних номерів однокласників)

Ответы врачей 1

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, Вікторе.

Тут можна багато думати, але потрібно консультуватися очно у дитячого психолога та, можливо, психіатра.

Думаю спочатку потрібно дослідити ситуацію в сім’ї: що могло так впливати на дитину, як ситуація виглядада раніше, як прийнято спілкуватися в сім’ї і т.д.

Отже, рекомендую звернутися до дитячого психолога, психотерапевта, за потреби він рекомендує лікаря.

Звісно, не треба відкладати, краще допомогти справлятися дитині раніше, тому що з часом вимоги до дитини і в школі і в житті ставатимуть суворішими. Як дитина буде з ними справлятися – Ось у чому питання.