Добрий день. В мене є син 3 роки, який не говорить жодного слова і не реагує...

Добрий день. В мене є син 3 роки, який не говорить жодного слова і не реагує коли до нього звертаються, проте чує звуки телевізора, тощо. Не грає з ровесниками, та з іграшками в рольові ігри. Ми робили компютерну діагностику слуху в ЛОР інституті м. Києва. результат 100% слух. Невролог поставив діагноз: ЗМР. С-м когнітивних порушень. РДА? Органічне ураження гол.мозку? Направляється на консультацію психіатра, генетика. Підскажіть , що нам робити далі, бо час іде , а ми не розвиваємось.

Ответы врачей 2

Мухоморов Андрей Евгеньевич
нарколог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный Военный Клинический Госпиталь
Телефон: (097)4697979; (044)3610313
Выполнить рекомендованное дообследование.
Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
Дійти на консультацію до дитячого психіатра. Якщо це аутистичний розлад - шукати ще й спеціаліста з АВА-терапії та гарний спеціалізований дитячий заклад.