Добрий день. Пишу до Вас з такою проблемою

Добрий день. Пишу до Вас з такою проблемою. Появився геммороїдальний(я так думаю, тому що у мене вже таке колись було) вузол десь 10 днів тому назад. Я купив мазь Реліф. Почав мастити. Через пару днів появився ще один, вже побільше. Це було після того як я прийняв гарячу ванну. Я купив свічі, теж Реліф. Вводив їх тричі на день, з маззю. Все пішло на покращення, перший вузол пропав взагалі, другий був зменшився, та вчора ввечері я замітив що появився третій вузол і збільшився досить швидко(це було теж після гарячої ванни, це тепер до мене дойшло, що це напевно ванна причина(від гарячої води судини розширюються)). І вранці встаю а він ось такий великий. У мене ще такого великого ніколи не було. До лікаря йти боюсь, соромно. могли б Ви щось порадити(крім походу до проктолога), чи можливо що він зменшиться і пропаде завдяки свічкам та мазі? Дуже Вам дякую. Тарас

Ответы врачей 2

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день Тарас. З найбільшою ймовірністю можна думати, що у Вас виникло гостре ускладнення хронічного геморою у вигляді тромбозу (запалення) гемороїдальних вузлів. Консультації проктолога не потрібно соромитися, все ж вона бажана у Вашому випадку. Стосовно лікування Я би хотів Вам порекомендувати наступне: 1) "Детралекс" по 2т 3 рази на день 4 дні, далі по 2т 2 рази на день 3 дні, далі по 2т в день 1 місяць. 2) Мазь "Гепатромбін Г" наносити на гемороїдальні вузли і вводити в анальний канал 2 -3 рази на день 14 днів, далі мазь "Проктоглівенол" 2-3 рази на день 4 тижні. Корисну інформацію про таке захворювання, як хронічний геморой, та сучасні методики його лікування Ви можете отримати на сайті www.vrach-proctolog.com.ua. Однак все таки найдіть можливість відвідати кваліфікованого проктолога. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
крім походу до проктолога, можу порадити не використовувати свічки і мазь Реліф. У Вас має місце тромбоз гемороїдального вузла. Приймайте - Гепатромбін Г мазь 2 раз на добу 7 днів, Флебодіа 600 по 1 таб. 3 рази на добу - 10 днів. Примочки з 40 % розчином глюкози місцево. Якщо на фоні цьогшо лікування покращення не буде протягом 5 днів - звертайтесь до лікаря! Детально про це захворювання та сучасні методи лікування Ві можете прочитати на сайті - www.med-nice.com.ua в розділі Проктологія. На додаткові питання відповім по телефону.