Підкажіть будьласка, у мене така проблема, моїй дівчині два дні тому випалили дві бородавки (за...

Підкажіть будьласка, у мене така проблема, моїй дівчині два дні тому випалили дві бородавки (за допомогою рідкого азоту). Бородавки випалили так, що зачипили навіть шкіру навколо самих бородавок, на місці бородавки утворились великі вулдері (розміром 10 коп.). Фото додаю. Вулдери фіолетово-чорного кольору, пальці на яких проводили випалювання постійно болять, кінчик одного навіть трохи онімів не відчуває болю (якщо уколоти, щіпати)... Підкажіть будьласка чи це нормально, так повинно бути? Салон у якому проводили випалювання, наполягає, що це нормально, так і повинно бути. Підкажіть будьласка, що робити?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
К сожалению, без осмотра комментировать эту ситуацию невозможно.