Добрый день, Мы хотим сделать вторую прививку Гекса моему сыну - ему 2 года и...

Добрый день, Мы хотим сделать вторую прививку Гекса моему сыну - ему 2 года и 2 месяца. Скажите, действительно ли мы можем это сделать, если у нас завышены показатели Лимфотитов и Еозинофилов в крови , да ещё и в моче есть следы белка. Огромное Вам заранее спасибо за консультацию! Результаты анализов: ЗАГ.АНАЛІЗ КАП.КРОВІ Лейкоцити 7,41 Г/л 5,3-11,5 Еритроцити 4,29 Т/л 4,0-4,9 Гемоглобін 119 г/л 105-127 Гематокрит 34,9 % 31,7-37,7 Тромбоцити 273 Г/л 204-405 Тромбокрит 0,213 % 0,1-0,5 Середній об`єм еритроцитів 81,4 fL 72,7-83,6 Середній вміст гемоглобіну в одному еритроциті 27,7 пг 24,1-28,4 Середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах 340 г/л 319-350 Ширина розподілення еритроцитів по об`єму 14,4 % 10-15,5 Середній об`єм тромбоцитів 7,80 fL 3,6-9,4 Ширина розподілення тромбоцитів по об`єму 18,0 % 10-18 Сегментоядерні гранулоцити 17* % 40-70 Сегментоядерні гранулоцити 1,26* Г/л 2,1-6,9 Паличкоядерні гранулоцити 1 % 1,0-6,0 Паличкоядерні гранулоцити 0,07* Г/л 0,1-0,7 Лімфоцити 62* % 14,0-55,0 Лімфоцити 4,59 Г/л 1,3-4,7 Моноцити 6 % 4,0-9,0 Моноцити 0,44 Г/л 0,1-0,7 Еозинофіли 14* % 0-4 Еозинофіли 1,04* Г/л 0,1-0,6 Базофіли 0 % 0-0 Базофіли 0,000000 Г/л 0-0 Метамієлоцити 0 % не виявлено Метамієлоцити 0,000000 Г/л не виявлено Мієлоцити 0 % не виявлено Мієлоцити 0,000000 Г/л не виявлено Віроцити 0 % не виявлено Віроцити 0,000000 Г/л не виявлено Швидкість осідання еритроцитів за методом Панченко 5 мм/год <17 ЗАГАЛЬН. АНАЛІЗ СЕЧІ кількість сечі 10,0 мл колір сечі - солом'яно-жовтий світло-жовтий прозорість сечі - прозора прозора питома вага 1,025 1,010-1,025 реакція рН 6,0 5,5-6,5 нітрити - не виявлено не виявлено білок СЛІДИ г/л не виявлено глюкоза - ммоль/л не виявлено не виявлено кетонові тіла - ммоль/л не виявлено не виявлено уробіліноген N мкмоль/л 0-17 білірубін - мкмоль/л не виявлено гемоглобін - мг/л не виявлено не виявлено лейкоцити - лейко/мкл не виявлено не виявлено циліндри - не виявлено не виявлено незмінені еритроцити мікроскопія- п/з не виявлено не виявлено змінені еритроцити мікроскопія- п/з не виявлено не виявлено лейкоцити (мікроскопія) 1-3 п/з 0-10 плоский епітелій (мікроскопія) - п/з поодинокі поодинокі в препараті перехідний епітелій (мікроскопія)- п/з поодинокі поодинокі в препараті нирковий епітелій (мікроскопія) - п/з не виявлено не виявлено слиз - не виявлено незначна кількість бактерії - не виявлено не виявлено елементи дріжджеподібного гриба не виявлено не виявлено солі - не виявлено

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте, Юлия! По поводу следов белка в моче, при всех остальных нормальных показателях, это скорее всего артефакт, можно пересдать анализ. А по анализу крови - возможно малыш переносит вирусную инфекцию бессимптомно (повышены лимфоциты), но необязательно, это может быть и ЕГО нормальный уровень лимфоцитов - нужно понаблюдать за ребенком и сдать анализ крови в динамике. А эозинофилы повышаются при аллергии и глистной инвазии - тут тоже нужно разобраться... Прививку можно делать только в состоянии полного здоровья!!!