Добрий день!В мене тягнуло низ живота,тоді розпочалася менструація швидше терміну,це були коричневі незначні виділення,які закінчились...

Добрий день!В мене тягнуло низ живота,тоді розпочалася менструація швидше терміну,це були коричневі незначні виділення,які закінчились за 2 дні,хоча завжди менструація триває 5 днів.Зараз живіт не болить ,але тримається вже тиждень температура 37,1.маю сильну спрагу,головокружіння.Підкажіть,що робити...Дякую.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
ЛЮБЫЕ «неправильности» с менструальным циклом – веский повод для БЕЗОТЛАГАТЕЛЬНОГО посещения гинеколога. Догадки и теоретические рассуждения в данном случае непродуктивны.