Добрий вечір.Скажіть будь ласка в мене 4 дні тому був статевий акт незахищений-2 рази,ми з...

Добрий вечір.Скажіть будь ласка в мене 4 дні тому був статевий акт незахищений-2 рази,ми з моїм хлопцем дуже хочемо дитину....акт відбувся на 14 день циклу, яка ймовірність того що я завагітнію...двоє ведем здоровий спосіб життя...проте мала раніше операцію-дермоїдні кісті правого і лівого яйника-6 років тому удалили,поставили спайки...цикл регулярний...порадьте будьласка що потрібно робити щоб хоча б наблизитись до бажаної вагітності...Наперід вдячна за відповідь

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Заходить чоловік з жінкою в переповнений автобус і кричить: -Постороніться, дайте вагітній жінці сісти. Всі дивляться здивовано на жінку - така худрлява, струнка, ніякого живота. - А хіба ж вона вагітна? - А ви хочете, щоб через годину після статевого акту вже було видно? Думаю, це про вас.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
За два рази ви хочете завагітніти і знати, чи вагітна на четвертий день по статевому акту? А ви знаєте взагалі, коли і як зачинаються діти?