1-ший лист:Доброго дня,в мене близнятка,дівчатка,їм зараз 6 місяців,в обох в мочі з 3-х місяців були...

1-ший лист:Доброго дня,в мене близнятка,дівчатка,їм зараз 6 місяців,в обох в мочі з 3-х місяців були лейкоцити,перездавали кожен місяць,зараз в однієї пропали,а у другої залишились(15-20),скажіть будь-ласка що нам робити і наскільки це серйозно?Дякую відповідь: Шановна Ірино, покажить дітей гінекологу, після цього повторить аналізи сечі загальні і зробить, за можливістю, посів сечі, а також УЗД нирок. З повагою, Д.іванов Доброго дня,дякую за відповідь на попереднє запитання,так як ви і писали ми сходили до гінеколога,сказали що все добре,зробили УЗИ нирок сказали що:права лоханка 7,1мм збільшена; ліва лоханка 8 мм.Аналіз на бак. посів здали,чекаємо результатів. наскільки це серйозно? Що нам робити далі?

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Ірино, Отримуйте посів і ще раз загальний аналіз сечі - обговоримо. Також хочу Вас спрямувати на УЗД нирок до нас в лікарню. З повагою, Д.Іванов