Доброго дня,дякую за відповідь на попереднє запитання,так як ви і писали ми сходили до гінеколога,сказали...

Доброго дня,дякую за відповідь на попереднє запитання,так як ви і писали ми сходили до гінеколога,сказали що все добре,зробили УЗИ нирок сказали що:права лоханка 7,1мм збільшена; ліва лоханка 8 мм.Аналіз на бак. посів здали,чекаємо результатів. наскільки це серйозно? Що нам робити далі?

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Шановна Ірино, в Вашому листі я не бачу попереднього, тому мені треба всю історію знати заново. З повагою, Д.Іванов