Доброго дня! В мене на анальному отворі утворився якийсь мішечок шкіри приблизно 1 см з...

Доброго дня! В мене на анальному отворі утворився якийсь мішечок шкіри приблизно 1 см з чимось, коли натискаю на нього то відчуваю невеликий біль. І взагалі неприємні відчуття, постійний дискомфорт уже 2 день після утворення. Що це таке і як лікувати? Може це нарив гною чи щось інше?

Ответы врачей 2

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день пані Надіє. Це утворення, яке Ви описуєте у своєму листі може бути або запаленим гемороїдальним вузлом, або гострим парапроктитом (гнійником м'яких тканин промежини). В будь-якому випадку Вам показаний огляд кваліфікованого проктолога. Також Я би рекомендував Вам поприймати наступне: 1) "Флебодіа 600" по 1т 3 рази на день 5 днів, далі по 1т в день 1 місяць. 2) Мазь "Гепатромбін Г" вводити в анальний канал і наносити на гемороїдальний вузол 2-3 рази на день 12 днів, далі мазь "Постерізан" вводити 2-3 рази на день 3 тижні. Буду радий якщо мої рекомендації Вам допоможуть, однак знайдіть можливість відвідати проктолога. З повагою Ткаченко Федот Геннадійович.
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
Якщо є такі симптоми треба відвідати проколога найближчим часом