Доброго дня! У мене було сильна вугрова хвороба на обличчі, але уже три місяця лікувалась,...

Доброго дня! У мене було сильна вугрова хвороба на обличчі, але уже три місяця лікувалась, і все пройшло, шкіра стала гладенькою, але дуже червоні рубці полишались. Підкажіть, будь ласка, які косметологічні процедури можна робити, щоб позбутись плям.

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна
Наталья, для начала портебуется курс пилингов, а затем (если это будет необходимо) шлифовка рубцов.