Добрий день! До вас в мене досить специфічне питання

Добрий день! До вас в мене досить специфічне питання. Була на УЗД жіночих органів, де мені поставили діагноз - кіста правого яєчника. Правда ще невелика(48*45 мм - правий яєчник, 34*19 - лівий, здоровий). Лікар назначив лікування, але погано пояснив про саму хворобу. Мені лишень 19 років. І досить страшно на рахунок цього. Чим воно може грозити в майбутньому і чи є це якимись поганим знаком? Буду дуже вдячна за вашу відповідь!

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Функціональні кисти в такому віці - не рідкість. Їх не потрібно ліквати нічим. За ними просто спостерігають.