Доброго дня! В мене є глибока анальна тріщина

Доброго дня! В мене є глибока анальна тріщина. Лікар призначив лікуватися свічками анестезолом, або реліфом і таблетки нормовен. Я спочатку ставила анестезол, тепер почала ставити реліф. Лікуюся вже 2 тижні, покращення поки що немає. Скажіть скільки часу має бути таке лікування? Чи краще пробувати інші препарати?

Ответы врачей 1

Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
якщо тріщина глибока та хронічна, тобто існує бульше 3-4 тижнів - вилікувати її консервативними методами майже неможливо. Тим більше свічками Реліф... Спробуйте мазь Постерізан-форте - 2 рази на добу вранці та ввечері - 7 днів. Слідкуйте за стілцем - недопустимі закрепи та проноси. Якщо покращення не буде - тріщину треба видаляти. Детально про сучасні методи лікування анальних тріщин Ви можете прочитати на сайті - www.med-nice.com.ua в розділі Проктологія. Там же телефон для можливих додаткових питань.