Доброго дня! У дитини вже близько 2 місяців запори і зелений стілець

Доброго дня! У дитини вже близько 2 місяців запори і зелений стілець. Консультувалася з педіатром обласноі дитячо лікарні, вона призначила пробіотик БіоГая на 24 дні і поміняли суміш на комбіотик хіп, але результату ніякого може Ви щось порадите

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте, Татьяна!
Скажите, пожалуйста, сколько месяцев ребенку, сдавали ли анализ на дисбактериоз, ходит ли малыш самостоятельно по-большому или нужно помогать и как часто? Что-нибудь придумаем!