Добрий день! Дитині 3 роки

Добрий день! Дитині 3 роки. у листопаді захворіла бронхітом- кашляла 3 місяці. в середині січня - почались сопельки які ми пролікували і вони пропали разом з кашлем. маємо ще діагноз адноїди 2 ст. днів 10 назад зявився запах з рота- зубки цілі, стоматиту не має. Зараз дитина не хвора, жвава. кожних 6 місяців робимо дитині аналіз крові та сечі і були шоковані(( результатом. допоможіть нам розібратись і що нам робити?!!! аналіз від 09.02.2013. аналіз мочі- норма. аналіз крові- Лейкоцити 26,1*г.л Еритроцити 5,11* т.л Гемоглобін 119 г.л Гематокрит 35,7 % Тромбоцити 196* г.л Тромбокрит 0,161% % Середній об`єм еритроцитів 69,9* fL Середній вміст гемоглобіну в одному еритроциті 23,3* пг Середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах 334 г.л Ширина розподілення еритроцитів по об`єму 15.4% Середній об`єм тромбоцитів 8.20 fL Ширина розподілення тромбоцитів по об`єму 17.9% Сегментоядерні гранулоцити 6% Сегментоядерні гранулоцити 1.57 г.л Паличкоядерні гранулоцити 1% Паличкоядерні гранулоцити 0.26 г.л Лімфоцити 71% Лімфоцити 18.53 г.л Моноцити 9% Моноцити 2.35 г.л Еозинофіли 1% Еозинофіли 0.26 г.л Базофіли 0% Базофіли 0.000000 г.л Метамієлоцити 0% Метамієлоцити 0.00000 г.л Мієлоцити 0% Мієлоцити 0.00000 г.л Віроцити 12% Віроцити 3.13 г.л Швидкість осідання еритроцитів за методом Панченко 11мм.год ДЯКУєМООО!!!!!!

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Есть несоответствие между содержанием лейкоцитов и другими параметрами. Перед визитом к детскому гематологу могу посоветовать сдать такой же анализ (в другой лаборатории). Валерий Вознюк.