добрий день.пів року тому я перенесла важке горе-у мене внутріутробно померла дитинка

добрий день.пів року тому я перенесла важке горе-у мене внутріутробно померла дитинка.після того в мене сильна роздратованість,неспокій,поганий сон,періодичний тремор правої повіки.скажіть будь ласка які ліки можна поприймати щоб трошки врівноважитись????

Ответы врачей 1

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Марино, Ви пережили серйозну травму і не дивно, що вона й досі нагадує про себе. Але всі по-різному (по важкості і по проявам) переживають травми, тому питання - чому Ваша травма саме так нагадує Вам про себе. На це питання краще за все відповісти психотерапевту під час консультації/роботи - так працює психотерапія. Клієнт ділиться своїм болем з іншою людиною (психотерапевтом), ніби віддає їй біль - і біль поступово стихає.

Ліки приєднують, але не завжди, оскільки вони лише знімають симптоми. Тим більше ліки не призначають по інтернету чи телефону.

Тому рекомендую звернутися до психотерапевта.