Доброго дня!Будь ласка допоможіть,в мене вже напротязі пів року сильний зуд шкіри рук до ліктів,роздираю...

Доброго дня!Будь ласка допоможіть,в мене вже напротязі пів року сильний зуд шкіри рук до ліктів,роздираю шкіру до крові,ніяких плям немає,окрім ран,які сама собі роблю,була в лікарів нічого конкретного сказати не можуть,спирають на стрес,і на печінку,препарати від печінки приймала, мазі також пробувала,зуд продовжується.В дитинстві,в 11років хворіла бодкіна,зараз мені 20років. Допоможіть будь ласка!

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Вполне возможно, что это проявления экземы, тем не менее, однозначные выводы надо делать только после осмотра.