Доброго вечора. У мене таке запитання

Доброго вечора. У мене таке запитання. Місяць тому я використала таблетку для екстеного попередження вагітності. З початку не було ніяких змін, все було добре. У день коли повинні були з'явитися місячні, їх не було. Подумала що затримка, адже в інструкції зазначено що затримка передбачається, але якщо більш ніж на 5 днів, то необхідність вагітності потрібно виключити. Пройшов місяць, та місячних все ж таки немає. І мене це трошки насторожує, і що я все ж таки вагітна. Тому, що я вдруге звернулася до такого методу попередження вагітності, і після першого разу все було добре. Будь ласка допоможіть.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Зробіть тест на вагітність.