Добрий вечір! У нас така проблема

Добрий вечір! У нас така проблема... Батькові сьогодні о 15:00,приблизно, зняли гіпс з руки, потім він пройшов 1 сеан електрофорезу з призначених 10 і все було добре, але майже 1 год. назад рука різко почала боліти дуже сильно, незнаєм що робити і чи це нормальне явище ?!

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Сильная боль - явление не нормальное, поэтому не стоит откладывать визит к ортопеду.