Доброго дня. Скажіть будь ласка, через скільки днів після місячних саме краще здавати аналізи на...

Доброго дня. Скажіть будь ласка, через скільки днів після місячних саме краще здавати аналізи на трихомонади. Дякую.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
У перші "сухі" дні