лейкоцити 2-7 лейкоцити на слизу ДО 20 - палички грам (+) : значна кількість палички грам (-) :...

лейкоцити 2-7 лейкоцити на слизу ДО 20 - палички грам (+) : значна кількість палички грам (-) : - не виявлено коки грам (+) : - незначно коки грам (-) : - не виявлено диплококи(грам+ позаклітині поодинокі) виявлено "ключові" клітини : не виявлено елементи дріжджеподібного гриба типу Candida : не виявлено Trichomonas vaginalis : не виявлено Епітелій піхви : окремо, групами та скупченнями поверхневі клітини : -значна кількість проміжні клітини : - незначна кількість парабазальні клітини : - не виявлено цитоліз : не виражений ЦЕРВІКАЛЬНИЙ КАНАЛ : лейкоцити 5-15 лейкоцити на слизу ДО 65 - епітелій цервікального каналу : - поодинокі УРЕТРА : лейкоцити : в полі зору поодинокі в препараті лейкоцити на слизу - - епітелій уретри : без особливостей Лабораторні коментарі : Підвищена кількість лейкоцитів в цервікальному каналі додаткові коментарі : Змішана бактеріальна флора. сдалала на мкоплазму,уреуплазму,хламидию-отрицательный результат

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Бактериальный вагиноз или дисбиоз влагалища,воспаление в цервикальном канале,необходимо лечение.