Доброго дня. Моїй донечці 2 роки

Доброго дня. Моїй донечці 2 роки. На протязі останніх 4 місяців є попрілість у складках між ніжками та статевими органами. Виглядає як просто велика яскраво червона пляма без лущень, прищиків, висипів, не мокріє. Періодично світлішає, зменшується, майже зникає, а через день може знову загостритися. Памперсами не користуємося, підмиваємо щодня. Дерматологи ставлять звичайну попрілість, але всі кремчики і травки не ефективні. Допомагає тільки гідрокортизон, але його в такому віці якось страшно використовувати. Що це може бути і до кого нам ще варто звернутися?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Не исключено, что это действительно проявления пеленочного дерматита. С этой проблемой Вам надо посетить дерматолога.