Шановний лікарю! Скажіть, будь ласка, з яких причин виникає кон"юктивіт (запалення ока) і що треба...

Шановний лікарю! Скажіть, будь ласка, з яких причин виникає кон"юктивіт (запалення ока) і що треба робити, аби його не допустити? Чи правда, що коли кон"юктивіт вчасно не вилікувати, він може стати хронічним?

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Юлія! Причина кон’юнктивіту може бути бактеріальна, вірусна етиологія, алергічна реакція. Профілактичні заходи – гігієна рук (щоб не торкатись брудними руками до ока), своєчасне змивання косметики. При виникненні запалення кон’юнктиви повік та очного яблука звертайтесь до лікаря.