Добрый день,уважаемые врачи!прокоментируйте пожалуйста результат анализа лейкоцити 5-7 у полі зору еритроцити відсутні плоский єпітелій помірна...

Добрый день,уважаемые врачи!прокоментируйте пожалуйста результат анализа лейкоцити 5-7 у полі зору еритроцити відсутні плоский єпітелій помірна кількість циліндричний єпітелій відсутні палочки помірна кількість коки помірна кількість диплококи відсутні ключеві клітини відсутні патогенні гриби відсутні Trichomonas vag відсутні Результат мікроскопічного дослідження вмісту цервікального каналу лейкоцити 10-20 у полі зору палочки невелика кількість коки невелика кількість диплококи помірна кількість ключеві клітини відсутні патогенні гриби невелика кількість плоский єпітелій помірна кількість циліндричний єпітелій значна кількість Trichomonas vag відсутні слиз значна кількість Результат мікроскопічного дослідження вмісту вагіни лейкоцити 30-70-100 у полі зору палочки невелика кількість коки невелика кількість диплококи значна кількість ключеві клітини відсутні патогенні гриби невелика кількість плоский єпітелій значна кількість циліндричний єпітелій відсутні Trichomonas vag відсутні слиз помірна кількість Палички Додерлейна відсутні.Стрептококи у значній кількості.

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Выраженный воспалительный процесс во влагалище,менее выраженный в церквикальном канале на фоне которого развивается кандидоз.Сдайте дополнительно анализ на гонококки с чувствительностью к антибиотикам.