МРТ визначило діагноз ознаки гострого остеонекрозу? Голіннно-стопний суглоб, сильна припухлість, різка біль

МРТ визначило діагноз ознаки гострого остеонекрозу? Голіннно-стопний суглоб, сильна припухлість, різка біль. Лікар-ортопед призначив лікування: антибіотики і спокій нозі... Що робити в такому випадку?

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Шановна Іванна ! 1) Для обгрунтованої відповіді на питання про тактику лікування необхідно визначити: Остеонекрозу якої кістки ? Яка стадія остеонекрозу ? 2) А зараз можна лише рекомендувати обмеження навантаження за рахунок милиць та використання ортезу (засіб, який обмежує рухи в суглобі). 3)Необхідність в антибіотиках є лише в тому випадку, коли доведена наявність інфекції в суглобі.