Доброго Дня! Лікуюсь вже більше 6 місяців

Доброго Дня! Лікуюсь вже більше 6 місяців! Почалось з того що дружина не могла завагітніти. Здав наступні аналізи: - Аналіз крові на реакцію Віссермана - від"ємна; - Реакція мікропреципітації - від"ємна; - Chlamidia, Ureaplasma, Mycoplasma, Trichomonas - від"ємний. УЗД предміхурової залози: - неправильної форми; - контур не чіткий; - структура не однорідна; - ехогенність зниженна; - розміри предньо-задній 35мм; поперечний 36мм; верхньо-нижній 27мм. - Площа залози 7,03 см2 - залишкова сеча 40 мл. До цього всого Передчасна еякуляція, та пасивне витікання еякуляту під час еякуляції. Пролікувався: - Простацилен 20 уколів; - Пилок 1 міс; - Жень-шень 40 кап. 1 міс; - Провірон 2р. 20 днів. - флемоксин 5 днів; - аспекар 5 днів. Остатня сперматограмма: - кількість 4 мл. - сірувато -білий; - прозорість не повна; - консистенція рідка; - вязкість 5мм; - рН 7,6; - час розрідження 35 хв. - к-ть в 1 мл 12 млн.шт. - у всьому 48 млн.шт. - активних 18% - рухливих 28% - малорухливих 11% - нерухомі 43% - з норм. морфологією 28% - патологія головки 36% - патологія шийки 55% - патологія хвоста 9% - живі форми 65% - глютинація відсутня - агрегація відсутня - лейкоцити поодинокі - еротроцити відсутні - кількість епітелію простати поодинокі - слиз відсутній Як бути далі, підкажіть!!!

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
По результатам данной спермограммы - олигоастенозооспермия, снижено к-во сперматозоидов и их активность. Выполните анализ крови на половые гормоны (ЛГ, ФСГ, пролактин, эстрадиол, общий тестостерон). С результатами посетите уролога-андролога.