Добрий день.У мене така проблема 18 років я не вимовляла букву р і звернулася до...

Добрий день.У мене така проблема 18 років я не вимовляла букву р і звернулася до логопеда займалася у нього 3 місяці зараз за деяких обставинах я у логопеда не займаюсь буква стоїть але я на неї акцентую вона у мене виділяється при розмові.Сама буква в мене не така як у людей що вимовляють.Я розмовляю,вживаю скоромовки з буквою р але вона в мене все одно виділяються.Невже я не зможу нормально говорити як всі люди.Можливо ви мені підкажете вправи,скоромовки щоб вона так не виділялася.і я почала говорити як всі люди.Дякую

Ответы врачей 1

Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Вам потрібно розмовляти якомога більше, читайте вголос, вивчайте скоромовки, трохи згодом акцент мине. Працюйте перед дзеркалом, намагайтеся не напружуватися. Хай щастить!