Доброго дня. У мене склалась складна і не зрозуміла ситуація

Доброго дня. У мене склалась складна і не зрозуміла ситуація. Річ у тому що моему чоловікові поставили діагноз трихомоніаз, сходив до уролога той йому виписав полімік і симптоми зникли, але появилися знову після статевого контакту, тоді сходив до іншого лікаря, який поставив діагноз трихомоніаз. У мене теж е виділення, коли часті, коли рідші.Але проблема в тому що мій гінеколог після аналізів не виявив трихомонад хіба що велику к-ть грибків і запальний процес (е невеличка ерозія шийки матки, яку я вилікувала рік назад) Допоможіть будь ласка розібратися, чому у нас різні результати аналізів і що робити дальше. І чи можуть грибки давати такі симптоми як виділення у чоловіків. Дуже вам дякую.

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Для того, чтобы комментировать эту ситуацию, надо увидеть все имеющиеся результаты обследования (не исключено, что в Вашем случае причина расхождения в анализах заключается в погрешности лабораторной диагностики). Более подробный ответ будет возможен на очной консультации.