Добрий день. в моєї дівчини міопічний астигматит

Добрий день. в моєї дівчини міопічний астигматит. їй сказали, що це неможливо вилікувати, окуляри будуть погіршувати зір, тому вона їх рідко вдіває, телефон, телевізор і комп'ютер теж погіршують, вона старається їх уникати. Скжіть, будь ласка, це правда, що така хвороба очей не лікується, і навіть окуляри шкодять?

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Здравствуйте, Тарас! Вам необходимо начать с проведения комплексного обследования зрения в специализированной офтальмологичной клинике. После диагностики - решение вопроса о возможности проведения эксимер – лазерной коррекции зрения.