доброї ночі. дитина 4 роки 3 дні жаліється на болі в суглобах-то колінному,то ліктьовому,то пальчики...

доброї ночі. дитина 4 роки 3 дні жаліється на болі в суглобах-то колінному,то ліктьовому,то пальчики на ніжках болять.при цьому стрибає,бігає,рухає кінцівками під час приступів болю,але доторкнутись до них не дає.навіть коли доторкатись в період,коли не болить,дитина кричить,ніби сама шкіра болюча.5 днів тому були у басейні(була мінеральна вода),дитина активно плавала.дані скарги вперше.зараз темп 37,1-37,4, кашель,нежить,червоне горло.проблеми з горлом досить часте явище.які аналізи здати,чи є необхідність в узд серця? дякую

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Для встановлення попереднього діагнозу та вибору раціонального обсяга обстеження перш за все показана очна консультація дитячого ревматолога.