Доброго дня. Чекаємо з дружиною на дитину, зараз 24т

Доброго дня. Чекаємо з дружиною на дитину, зараз 24т. Сьогодні після позачергового УЗД підтвердилось збільшення від норми позаплідних вод (250 норма, у дружини 295). Лікарка приписала наступні препарати: рибоксин 1т х 3р в день, курантин 1т х 3р в день, хофітол 2т х 3р в день, енгістол 1т х 3р в день. Прочитавши інструкції волосся дибком. Чи можна приймати дані препарати?

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Дані препарати НЕ лікують багатоводдя і не призначаються в сучасному акушерстві. На такому терміні 25 см трохи забагато. Вашу дружину повинні оглянути на УЗІ в перинатальному центрі вищого рівня. Потрібно визначити причину. Можливо, то просто помилка.
Специалист
Можно.