Добрий день. Тиждень тому забив ліве око, біль минув за день і була дрібна подряпина...

Добрий день. Тиждень тому забив ліве око, біль минув за день і була дрібна подряпина на рогівці яка швидко зникла. Після цього став ним гірше бачити, зображення наче розмите, букви нечіткі (але читабельні) незалежно від того дивлюсь далеко чи близько. Чи потрібно щось робити чи може це саме пройде? І ще одне питання. У мене на повіці був ячмінь, після нього залишився невеликий прищ і вже довго не зникає. Що можна з ним зробити?

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Здравствуйте, Александр! Вам необходимо обратиться на очный прием к офтальмологу по месту жительства, возможно развитие кератита.