дочці 12 років. Турбує її загальний стан : роздратованість і депресивність зранку, головні болі, слабкість,...

дочці 12 років. Турбує її загальний стан : роздратованість і депресивність зранку, головні болі, слабкість, після 8-9 годинного сну вночі втома не проходить, одуловате обличчя, набряки під очима, протягом дня багатовипиває води, у горлі ніби весь час сушить, зоча сеча на сахар в нормі, часто скаржиться на відчуття комка в горлі, слабкість, апатію, безсилля. Протягом дня як розходиться ніби жвавішає і настрій нормальний. сміється. співає, тобто підозр на депресію немає. в 2011 році через сильні болі в ступніх ніх і набряки нижній кінцівок не могла відвідувати школу, перебули у всіх провідних спеціалістів, толком ні з чим не звязалось , виявили високий титр вірусу Ебштейн-барр - 3000 одиниць(кров і слюна), теперішній описаний мною стан списуємо на активізацію вірусу в організмі, бо ще і горло першить т в носоглотці ніби непорядок (скаржиться), але дивлячись на це все, чи не може тут бути причина сезонної поведінки гормонів щитовидки чи інших ендокринологічних проблем, словом, чи потрібна нам консультація і обстеження у ендокринолога і що конкретно треба зробити? по статевому розвитку все йде нормально, місячні ще не почалися.страшно за те, що такий стан був і минулий рік перед тим, як виявились ураження стоп з демілінізуючим процесом, весь час приймаємо по схемі Аміксин, але чи в тому напрямі ми йдемо, Дуже дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Для исключения/подтверждения нарушений в работе щитовидной железы достаточно проверить ТТГ и Т4 свободный