Доброго дня. На 19 тижні робили УЗД і виявили у дитинки (жіноча стать) кисту правого...

Доброго дня. На 19 тижні робили УЗД і виявили у дитинки (жіноча стать) кисту правого яєчника. Цитую: В нижніх відділах черевної порожнини справа візуалізується однокамерний кістозний утвір розмірами 12*10*9 мм, об"єм 0,5 см куб, кіста тонко- та гладкостінна, з ехопрозорим рідинним вмістом. Маса плоду 280 г. Лікар акушер-гінеколог, який робив обстеження говорив що це не патологія і потрібно тільки на 38 тижні зробити УЗД і прослідкувати за цим утворенням (чи зникло або збільшилось), лікар, який мене веде взагалі не зустрічала таких випадків у своїй практиці. Підскажіть що робити? Чи це загрожує здоров"ю дитини, які наслідки, чи лікується. Буду дуже вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Согласна с коллегой, не переживайте.