Доброго дня. Дитина (4 роки) раптово піднялась температура (до 39), яка зникла через добу

Доброго дня. Дитина (4 роки) раптово піднялась температура (до 39), яка зникла через добу. Але повторно піднялась через тиждень уже із невідомою інфекцією горла. Лікували ацитроміцином, через 2 доби температура стабілізувалась. А результати крові ось такі: лейкоцити 4,6, ШОЕ - 36, лімфоцити - 61. Всі інші показники в межах норми. Чим можуть бути спричинені такі зміни в крові, і що робити в даному випадку. Дякую.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Это может быть следствием перенесенной инфекции.В данной ситуации рекомендован контроль показателей крови под наблюдением педиатра. Ведь содержание лимфоцитов, например, для ребенка такого возраста,нормальное. Валерий Вознюк.