Добрий день! Ми з моїм хлопцем зустрічаємося вже більше 6 мічяців, все було добре, але...

Добрий день! Ми з моїм хлопцем зустрічаємося вже більше 6 мічяців, все було добре, але коли ми пили шампанська, я щось почала голосно говорити на інтимну тему, щоб подратувати його і він вдарив мене по лиці, щоб заткнути мене, раніше він просто по іншому реагував на мої висловлювання, він уже був одружений і ніколи не бив свою колишню, а мене бив по попі, якби жартома, скажіть будь ласка чи варто його простити, чи може це повторитися?

Ответы врачей 2

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Вважаю, що обов'язко потрібно реагувати вербально у такій ситуації - називати голосно і спокійно, що відбувається.

Пишіть, якщо маєте питання!
Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, Катерино!

Така ситуація дійсно ма викликати тривогу.

Не думаю, що зможу відповісти на обидва Ваші питання, бо не вмію бачити майбутнє, але якщо у людини є така модель поведінки - цілком імовірно, що вона її може повторити.

Я помітила цікаву річ: Ви звертаєтеся до сторонньої людини за дуже важливою для Вас порадою - ніби сама не можете чи не хочете з'ясувати з Вашим хлопцем стосунки.

Мені здається, що це може бути викликане страхом, що є природнім у такій ситуації. Страх паралізує нас і наші думки, ми втікаємо від ситуації або намагаємося боротися. Варто подумати, що краще саме для Вас.

Дуже багато жінок, сподіваючись, що наступного разу він не буде, він же попросив пробачення - все життя живуть у страху.

Якщо Ви спробуєте продовбувати стосунки - а це Ваш вибір і Ваше життя, то пам'ятайте, що:
1) ніхто і жодна поведінка не заслуговує проявам фізичної агресії;
2) багато чого з нами стається тому, що ми дозволямо цьому з нами статися.

Вважаю ,що обов'язко